Geoblog.pl    sobelka    Podróże    Salam Antalyo    wszyscy przytomni

wszyscy przytomni

Turcja
Turcja, Belek

Tak, wszyscy imprezujacy tureccy sasiedzi w moim lodżmanie są przytomni o 3.30. Zastanawia mnie o czym oni tak potrafia zaciekle gledzic przy herbacie od 22.00... moze sie modla?
Od czasu gdy wstalam jeszcze trzymam pion calkiem prosto, troche tylko jestem wymięta ale mam zamiar zjawic sie dzis na beachparty organizowanym przez kolegow.

Samolot dumnie przejelam i bylo to calkiem wesole, potem porozsylalam wszystkich do hoteli i nie oplacalo mi sie spac bo od 7.30 jezdze z Sulejmanem na fit (z niemieckiego ferien info treff). Zaczelismy od pieknej okolicy gór Taurus tylko niestety 80 km ode mnie a potem Belek, kolejne 60 km w druga strone. To wszystko w jeden dzien... musze sobie ponagrywac dobre plyty do auta... w sumie daje to 280km plus przejazdy miedzy hotelami, doajzdy niespodziewane ...z 300km, tak 3 razy w tygodniu plus 3 razy troche mnie.... hmmm - dużo

Dla japońców i francuza odprawilam fit w wersji angielskiej. Naprawde fajna sprawa, dopoki ludzie sa w Turcji po raz pierwszy, sa ciekawi i sluchaja z duzym zaintersowaniem. Blogolsawie w tym miejscu przewodnik pascalowski i bezdroza, reszta info praktycznych zalatwia recepcja i blogoslawienie operators of guest relations.

Z innej beczki musze spytac czy mial ktos kiedys w Turcji klatwe faraona? bo pare osob pytalo dzis o to, ale chyba nie stwierdzono... prosze mi prywatnie meldowac albo zakladac geoblogi co by komentarze mi sie jakies w końcu pojawiły! no!

Tymczasem pozdrawiam z kremlinu, jest to jeden z 4 hoteli ktory oferuje pelnowartosciowe dzienne wyzywienie dla nas, wiec przystanelam na kolacje.

edit
edit - 2009-07-03 09:57
Karola, wciaz jakos o Tobie mysle, czytam twoje wpisy i zazdroszcze! Biedactwo tylko z tymi porannymi pobudkami by wypełniac swoje obowiazki ale patrzac na twoje opowiesci po tym jak spedzasz czas wnioskuje ze wiecej przyjemnosci niz obowiazkow:)

Pozdrawiam! zwiedzaj okolice bys miala juz wszystko obcykane jak sie zjawie:)
buziaki:*

sobelka
sobelka - 2009-07-03 21:34
Edith się zalogowała!! buziol! cudnie!

sobelka
Karolina Sobel